Spoguļot vietni    Programmatūra    Kontaktpersona    Lejupielādēt    Pirkt    FAQ    Svītrkoda zināšanas

Free Online Bulk Barcode Generator - Output to Png Image Files - Print Barcodes to A4 or Label Paper

Bezmaksas tiešsaistes partijas svītrkoda ģenerators

Svītrkoda vērtība:   Barcode Data / Number

Jūs varat ievadīt no 1 līdz 100 rindiņām

Var nokopēt no Excel uz šeit

Up to 100 rows

You can copy data from Excel

Svītrkoda veids:   Barcode Type

    Kādi svītrkodu veidi pastāv?

Svītrkoda izmērs:   Barcode Size

 /   platums/augstums   

Teksts zem svītrkoda:   Show Text Under Barcode

Jā   Nē   

Svītrkoda platuma paplašinājums:   Stretch Barcode Width

Jā   Nē   

Fonta/fonta lielums:   Font Name / Size

 / 

Izvades iestatījumi:   Output to Images / Printing Setup

Ģenerēt svītrkoda attēlu  Drukāt uz A4 papīra  Drukāt uz etiķetes papīra  

Kreisā mala      Augšējā piemale   Left / Top Margin

Tiešās drukāšanas opcija

Ievadiet rindiņas no 1 līdz 16 un izdrukājiet 2*8 svītrkodu uz A4 papīra.

Ievadiet no 1 līdz 100 rindām, lai izdrukātu svītrkodu uz ruļļa uzlīmes papīra.

For directly

printing

Enter 1-16 rows data to print 2X8=16 barcodes to A4 paper.

Enter 1-100 rows data to print to label Paper.

   Submit To Generate Barcodes

Ja izvēlēta drukāšanas opcija:

Noklikšķiniet uz šīs pogas, programma atvērs drukas lapu, pēc tam noklikšķiniet uz pārlūkprogrammas drukāšanas izvēlnes, lai sāktu drukāšanu.

 

Recommended by CNET: Desktop version of free barcode software – Offline use, More powerful

Ieteicams: bezmaksas svītrkoda programmatūras darbvirsmas versija

Lietošana bezsaistē, jaudīgākas funkcijas

https://Free-barcode.com

Šai svītrkoda programmatūrai ir trīs versijas

Standarta versija:           bezmaksas lejupielāde

1. Pakešdrukājiet vienkāršas svītrkoda etiķetes, izmantojot Excel datus.

2. Var drukāt ar parastajiem lāzerprinteriem vai tintes printeriem vai profesionāliem svītrkoda uzlīmju printeriem.

3. Nav nepieciešams veidot uzlīmes, vienkārši iestatījumi, jūs varat drukāt svītrkoda uzlīmes tieši.

Profesionālā versija:           bezmaksas lejupielāde

1. Līdzīgi kā standarta versijā, var izdrukāt arī sarežģītākas uzlīmes.

2. Atbalsta gandrīz visus svītrkodu veidus (1D2D).

3. To var palaist caur DOS komandrindu, kā arī var izmantot ar citām programmām, lai drukātu svītrkoda uzlīmes.

Etiķetes dizaina versija:           bezmaksas lejupielāde

1. Izmanto kompleksu svītrkoda uzlīmju projektēšanai un pakešu drukāšanai

2. Katra etiķete var saturēt vairākus svītrkodus, vairākas teksta kopas, rakstus un līnijas

3. Ievadiet svītrkoda datus veidlapās dažādos efektīvos veidos, lai samazinātu darba slodzi.

Kopsavilkums:

1. Šai programmatūrai ir pastāvīga bezmaksas versija un pilna versija.

2. Bezmaksas versija var apmierināt vairuma lietotāju vajadzības.

3. Jūs varat pārbaudīt pilnās versijas funkcionalitāti bezmaksas versijā.

4. Mēs iesakām vispirms lejupielādēt bezmaksas versiju.

Lejupielādēt svītrkoda programmatūras bezmaksas versiju

Sīki izstrādāti soļi, kā lietot šo svītrkoda programmatūru

https://free-barcode.com/HowtoMakeBarcode.asp

 
 

Svītrkoda tehnoloģija un tās attīstības vēsture     

Vairāk zināšanas par svītrkodu

Svītrkoda izmantošana krājumu pārvaldībā

Preču saņemšana: skenējot saņemto preču svītrkodu, preču daudzumu, veidu un kvalitāti var ātri un precīzi reģistrēt un saskaņot ar pirkuma pasūtījumiem.

Piegāde: skenējot izejošo preču svītrkodu, preču daudzumu, galamērķi un statusu var ātri un precīzi reģistrēt un saskaņot ar pārdošanas pasūtījumiem.

Pārvietot noliktavu: skenējot preču un noliktavas atrašanās vietu svītrkodus, varat ātri un precīzi reģistrēt preču kustību un uzglabāšanu, kā arī atjaunināt inventāra informāciju.

Inventārs: skenējot noliktavā esošo preču svītrkodus, varat ātri un precīzi pārbaudīt preču faktisko daudzumu un sistēmas daudzumu, kā arī atrast un novērst neatbilstības.

Aprīkojuma pārvaldība: skenējot iekārtas vai instrumenta svītrkodu, var ātri un precīzi reģistrēt iekārtas vai instrumenta lietošanu, remontu un atgriešanu, kā arī novērst nozaudēšanu vai bojājumus.

Par EAN-13 svītrkodu

EAN-13 ir saīsinājums no Eiropas izstrādājuma numura, svītrkoda protokola un standarta, ko izmanto lielveikalos un citās mazumtirdzniecības nozarēs.

EAN-13 ir izveidots, pamatojoties uz ASV noteikto UPC-A standartu EAN-13 svītrkodam ir par vienu valsts/reģiona kodu vairāk nekā UPC-A svītrkodam, lai apmierinātu vajadzības. UPC-A svītrkoda simbols tiek izmantots tikai ASV un Kanādā, un to izmantoja 1973. gadā Kopš 1974. gada. Tā bija agrākā svītrkodu sistēma, kas tika izmantota preču norēķiniem lielveikalos.

EAN-13 sastāv no prefiksa koda, ražotāja identifikācijas koda, preces preces koda un čeka koda, kopā 13 cipari Tā kodējums atbilst unikalitātes principam un var nodrošināt, ka tas neatkārtojas visā pasaulē.

EAN International, saukta par EAN, ir bezpeļņas starptautiska organizācija, kas dibināta 1977. gadā un kuras galvenā mītne atrodas Briselē, Beļģijā. Tās mērķis ir formulēt un uzlabot globāli vienotu preču svītrkodu Svītrkodu sistēma nodrošina pievienotās vērtības pakalpojumus. lai optimizētu uzņēmuma piegādes ķēdes pārvaldību. Tās dalīborganizācijas atrodas visā pasaulē.

EAN-13 svītrkodus galvenokārt izmanto lielveikalos un citās mazumtirdzniecības nozarēs.

Kāda ir atšķirība starp EAN-13 svītrkodu un UPC-A svītrkodu?

EAN-13 svītrkodam ir par vienu valsts/reģiona kodu vairāk nekā UPC-A svītrkodu. Faktiski UPC-A svītrkodu var uzskatīt par īpašu EAN-13 svītrkoda gadījumu, tas ir, pirmais cipars ir. EAN-13 svītrkods iestatīts uz 0.

EAN-13 svītrkodu ir izstrādājis Starptautiskais rakstu numerācijas centrs, un to izmanto universāli. Koda garums ir 13 cipari, un pirmie divi cipari norāda valsts vai reģiona kodu.

UPC-A svītrkodu izstrādā Amerikas Savienoto Valstu vienotā koda komiteja, un to galvenokārt izmanto ASV un Kanādā. Koda garums ir 12 cipari, un pirmais cipars norāda ciparu sistēmas kodu.

EAN-13 svītrkodam un UPC-A svītrkodam ir vienāda struktūra un pārbaudes metode, kā arī līdzīgs izskats.

EAN-13 svītrkods ir UPC-A svītrkoda superkopa un ir saderīgs ar UPC-A svītrkodu.

Ja man ir UPC kods, vai man joprojām ir jāpiesakās EAN?

Nav nepieciešams, lai gan UPC, gan EAN var identificēt preces.

UPC-A svītrkodus var pārveidot par EAN-13 svītrkodiem, pievienojot 0. Piemēram, atbilstošais EAN-13 svītrkods UPC-A svītrkodam (012345678905) ir (0012345678905). UPC-A svītrkodi.

Par UPC-A svītrkodu

UPC-A ir svītrkoda simbols, ko izmanto preču izsekošanai veikalos, un to izmanto tikai ASV un Kanādā. Tas sastāv no 12 cipariem, un katrai precei ir unikāls kods.

To formulēja Vienotā kodeksa padome Amerikas Savienotajās Valstīs 1973. gadā, to izstrādāja kopīgi ar IBM, un tā tiek izmantota kopš 1974. gada. Tā ir agrākā svītrkoda sistēma, ko izmanto preču norēķiniem lielveikalos. Prece, kas apzīmēta ar UPC-A svītrkods tiek skenēts pie kases Troys Marsh lielveikalā.

Iemesls, kāpēc UPC-A svītrkods tiek izmantots lielveikalos, ir tas, ka tas var ātri, precīzi un ērti identificēt informāciju par produktu, piemēram, cenu, krājumus, pārdošanas apjomu utt.

UPC-A svītrkods sastāv no 12 cipariem, no kuriem pirmie 6 cipari apzīmē ražotāja kodu, pēdējie 5 cipari apzīmē produkta kodu un pēdējais cipars ir kontrolcipars nepieciešams skenēt svītrkodu pie lielveikala kases, jūs varat ātri iegūt informāciju par produktu cenām un krājumiem, ievērojami uzlabojot lielveikalu pārdevēju darba efektivitāti.

UPC-A svītrkods galvenokārt tiek izmantots ASV un Kanādas tirgos, savukārt citās valstīs un reģionos tiek izmantoti EAN-13 svītrkodi. Atšķirība starp tiem ir tāda, ka EAN-13 svītrkodam ir vēl viens valsts kods.

Par Code-128 svītrkodu

Code-128 svītrkodu izstrādāja COMPUTER IDENTICS 1981. gadā. Tas ir mainīga garuma nepārtraukts burtciparu svītrkods.

Kods-128 svītrkods sastāv no tukša apgabala, sākuma atzīmes, datu apgabala, pārbaudes rakstzīmes un terminatora. Tam ir trīs apakškopas, proti, A, B un C, kas var attēlot dažādas rakstzīmju kopas. To var izmantot arī, lai panāktu daudzlīmeņu kodējumu, izvēloties sākuma rakstzīmes, kodu kopas rakstzīmes un konvertēšanas rakstzīmes.

Tā var kodēt visas 128 ASCII koda rakstzīmes, tostarp ciparus, burtus, simbolus un vadības rakstzīmes, lai tā varētu attēlot visas datora tastatūras rakstzīmes.

Tas var sasniegt augsta blīvuma un efektīvu datu attēlojumu, izmantojot daudzlīmeņu kodējumu, un to var izmantot automātiskai identifikācijai jebkurā pārvaldības sistēmā.

Tas ir savietojams ar EAN/UCC sistēmu un tiek izmantots, lai attēlotu preces uzglabāšanas un transportēšanas vienības vai loģistikas vienības informāciju. Šajā gadījumā to sauc par GS1-128.

Code-128 svītrkoda standartu izstrādāja Computer Identics Corporation (ASV) 1981. gadā. Tas var attēlot visas 128 ASCII koda rakstzīmes un ir piemērots ērtai lietošanai datoros. Šī standarta formulēšanas mērķis ir uzlabot svītrkoda kodēšanas efektivitāte un uzticamība.

Kods128 ir augsta blīvuma svītrkods, kas izmanto trīs rakstzīmju kopu versijas (A, B, C) un sākuma rakstzīmju, kodu kopas rakstzīmju un konversijas rakstzīmju atlasi atbilstoši dažādam datu veidam un garumam, Izvēlieties piemērotāko kodēšanas metodi. Tas var samazināt svītrkoda garumu un uzlabot kodēšanas efektivitāti. Turklāt Code128 izmanto arī pārbaudes rakstzīmes un terminatorus, kas var palielināt svītrkoda uzticamību un novērst nepareizu lasīšanu.

Kods-128 svītrkods tiek plaši izmantots uzņēmumu iekšējā pārvaldībā, ražošanas procesos un loģistikas kontroles sistēmās. Tam ir daudz pielietojuma scenāriju, galvenokārt tādās nozarēs kā transports, loģistika, apģērbs, pārtika, farmācija un medicīna. aprīkojums.

Par QR kodu

QR-Code tika izgudrots 1994. gadā, japāņu uzņēmuma Denso Wave Masahiro Harada vadībā, pamatojoties uz svītrkodu, kas sākotnēji tika izmantots automašīnu detaļu marķēšanai. Tas ir divdimensiju matricas svītrkods, ko var izmantot vairākkārt .

QR-kodam ir šādas priekšrocības salīdzinājumā ar viendimensijas svītrkodu:

QR-kods var uzglabāt vairāk informācijas, jo tas izmanto divdimensiju kvadrātveida matricu, nevis viendimensijas līnijas. Viendimensijas svītrkodi parasti var saglabāt tikai desmitiem rakstzīmju, savukārt QR kods var uzglabāt vairākus tūkstošus rakstzīmju. .

QR kods var attēlot vairāk datu veidu, piemēram, ciparus, burtus, bināros, ķīniešu rakstzīmes utt. Viendimensijas svītrkodi parasti var attēlot tikai ciparus vai burtus.

QR kodu var skenēt un atpazīt ātrāk, jo tam ir četras pozicionēšanas atzīmes un to var skenēt no jebkura leņķa. Viendimensijas svītrkodi parasti ir jāskenē no noteikta virziena.

QR kods ir izturīgāks pret bojājumiem un traucējumiem, jo ​​tam ir kļūdu labošanas iespējas, kas var atgūt daļēji pazaudētus vai izplūdušos datus. Viendimensijas svītrkodiem šādas iespējas parasti nav.

Atšķirība starp 2D svītrkodiem un 1D svītrkodiem galvenokārt slēpjas kodēšanas metodē un informācijas ietilpībā viendimensijas līnijas var uzglabāt tikai nelielu informācijas daudzumu un var attēlot tikai ciparus vai burtus. Pastāv arī citas atšķirības starp divdimensiju svītrkodiem un viendimensijas svītrkodiem, piemēram, skenēšanas ātrums, kļūdu labošanas iespējas, saderība utt.

QR-Code nav vienīgais 2D svītrkods Saskaņā ar principu, 2D svītrkodus var iedalīt divās kategorijās: matricas un stacked svītrkodu veidi ir: Data Matrix, MaxiCode, Aztec, QR-Code , PDF417, Vericode, Ultracode, Code 49, Code 16K utt., tiem ir dažādas lietojumprogrammas dažādās jomās.

Divdimensiju svītrkodam, kas izstrādāts, pamatojoties uz viendimensiju svītrkodu, ir priekšrocības, ar kurām viendimensijas svītrkodu nevar salīdzināt. Tas ir pārnēsājams datu fails, lai gan tas ir tikai sākuma stadijā nepārtraukti augošais tirgus Ekonomikas un strauji attīstošās informācijas tehnoloģijas, apvienojumā ar 2D svītrkodu unikālajām īpašībām, pieprasījums pēc jaunās 2D svītrkodu tehnoloģijas dažādās valstīs pieaug ar katru dienu.

 
 
 
 

Autortiesības(C)  EasierSoft Ltd.  2005-2024

 

Tehniskais atbalsts

autobaup@aol.com    cs@easiersoft.com

 

 

D-U-N-S: 554420014