Spoguļot vietni    Programmatūra    Kontaktpersona    Lejupielādēt    Pirkt    FAQ    CNET

Svītrkoda tehnoloģija un tās attīstības vēsture

Lejupielādēt svītrkoda programmatūras bezmaksas versiju

Sīki izstrādāti soļi, kā lietot šo svītrkoda programmatūru

https://free-barcode.com/HowtoMakeBarcode.asp

 
 

Kāda ir svītrkodu vēsturiskā izcelsme?

1966. gadā Nacionālā pārtikas ķēžu asociācija (NAFC) pieņēma svītrkodus kā produktu identifikācijas standartus.

1970. gadā IBM izstrādāja universālo produkta kodu (UPC), kas tiek plaši izmantots arī mūsdienās.

1974. gadā pirmais produkts ar UPC svītrkodu: Wrigley gumijas iepakojums tika skenēts Ohaio lielveikalā.

1981. gadā Starptautiskā standartizācijas organizācija (ISO) apstiprināja Code39 kā pirmo burtciparu svītrkoda standartu.

1994. gadā Japānas Denso Wave Company izgudroja QR kodu — 2D svītrkodu, kurā var saglabāt vairāk informācijas.

svītrkoda lietojumprogrammas piemērs

Svītrkoda lietotne pārtikas izsekošanai: lietojumprogrammas, kas reģistrē uzturvērtības saturu, kalorijas, olbaltumvielas un citu informāciju par pārtiku, ko ēdat, skenējot svītrkodu uz pārtikas etiķetes. Šīs lietojumprogrammas var palīdzēt reģistrēt jūsu ēšanas paradumus savus veselības mērķus vai uzziniet, no kurienes nāk jūsu pārtika.

Transports un loģistika: izmanto pasūtīšanas un izplatīšanas kodiem, preču noliktavu vadībai, loģistikas kontroles sistēmām, biļešu kārtas numuriem starptautiskajās aviācijas sistēmās Svītrkodi tiek izmantoti pasūtīšanā un izplatīšanā loģistikas un transporta nozarē tiek kodēti, lai piegādes ķēdē identificētu un izsekotu konteinerus un paletes. Tie var kodēt arī citu informāciju, piemēram, derīguma termiņu un partijas numurus.

Iekšējā piegādes ķēde: uzņēmuma iekšējā vadība, ražošanas process, loģistikas kontroles sistēma, pasūtīšanas un izplatīšanas kodi Svītrkodi var uzglabāt dažādu informāciju, piemēram, preču numurus, partijas, daudzumus, svarus, datumus utt. informāciju var izmantot izsekošanai, šķirošanai, uzskaitei, kvalitātes kontrolei utt., lai uzlabotu uzņēmuma iekšējās piegādes ķēdes pārvaldības efektivitāti un precizitāti.

Loģistikas izsekošana: Svītrkodi tiek plaši izmantoti, lai identificētu preces, pasūtījumus, cenas, inventāru un citu informāciju, piestiprinot svītrkodus uz iepakojuma vai piegādes kastēm un izvešana no noliktavām Automātiska izplatīšanas, inventāra un citas loģistikas informācijas identifikācija un reģistrēšana, lai uzlabotu loģistikas pārvaldības precizitāti un efektivitāti.

Ražošanas līnijas process: Svītrkodus var izmantot rūpnīcas ražošanas līnijas procesa vadībai, lai uzlabotu ražošanas efektivitāti un kvalitāti, izmantojot svītrkodus, var identificēt produktu numurus, partijas, specifikācijas, daudzumus, datumus un citu informāciju, lai atvieglotu izsekojamību ražošanas procesa laikā. Pārbaudes, statistikas un citas darbības var integrēt arī ar citām sistēmām, piemēram, ERP, MES, WMS utt., lai veiktu automātisku datu vākšanu un pārsūtīšanu.

Svītrkoda izmantošana ražošanas vadībā

Ražošanas progresu, kvalitāti un efektivitāti var pārraudzīt, skenējot svītrkodu uz darba pasūtījuma vai partijas numura.

Svītrkoda sistēma ir automatizēts rīks, kas var palīdzēt ražotājiem efektīvāk izsekot krājumiem, uzlabot ražošanas efektivitāti un samazināt cilvēku kļūdas.

Svītru kodus var izmantot, lai izsekotu līdzekļiem, materiāliem un daļām un instalācijām rūpnīcas ražošanas laikā.

Svītrkoda sistēma var arī uzraudzīt ražošanas, pasūtījumu izpildes un izplatīšanas procesus reāllaikā, uzlabot pasūtījumu un sūtījumu precizitāti un samazināt krājumu un darbaspēka izmaksas.

Visbiežāk izmantotais svītrkoda veids

EAN-13 kods: produkta svītrkods, universāls, atbalsta 0–9 ciparus, 13 ciparu garumā, rievoti.

UPC-A kods: produkta svītrkods, ko galvenokārt izmanto Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā, atbalsta 0–9 ciparus, 12 ciparu garumu un rievas.

Kods-128 kods: universāls svītrkods, atbalsta ciparus, burtus un simbolus, mainīgs garums, bez rievām.

QR kods: 2D svītrkods, atbalsta vairākas rakstzīmju kopas un kodēšanas formātus, mainīgs garums un ir pozicionēšanas atzīmes.

Kādas organizācijas ir EAN, UCC un GS1?

EAN, UCC un GS1 visas ir preču kodēšanas organizācijas.

EAN ir Eiropas preču numerācijas asociācija, UCC ir Amerikas Savienoto Valstu vienotā koda komiteja, GS1 ir globālā preču kodēšanas organizācija, un tas ir jaunais nosaukums pēc EAN un UCC apvienošanās.

EAN un UCC ir izstrādājuši standartu kopumu ciparu kodu izmantošanai preču, pakalpojumu, aktīvu un atrašanās vietu identificēšanai. Šos kodus var attēlot ar svītrkoda simboliem, lai atvieglotu biznesa procesiem nepieciešamo elektronisko nolasīšanu.

GS1-128 svītrkods ir jaunais UCC/EAN-128 svītrkoda nosaukums, kas ir Code-128 rakstzīmju kopas apakškopa un atbilst starptautiskajam GS1 standartam.

UPC un EAN abi ir preču kodi GS1 sistēmā UPC galvenokārt tiek izmantots ASV un Kanādā, un EAN galvenokārt tiek izmantots citās valstīs un reģionos, taču tos var pārveidot savā starpā.

Kāpēc ir daudz veidu svītrkodu?

Ir daudz veidu svītrkodu, jo tiem ir atšķirīgs lietojums un īpašības.

Piemēram, UPC (Universal Product Code) ir svītrkods, ko izmanto mazumtirdzniecības produktu marķēšanai, un to var atrast gandrīz uz katras pārdotās preces un pārtikas preču veikalos Amerikas Savienotajās Valstīs.

KODS 39 ir svītrkods, kas var kodēt ciparus, burtus un dažas speciālās rakstzīmes. To parasti izmanto ražošanā, militārajā un medicīnas jomā.

ITF (Interleaved Two-Five Code) ir svītrkods, kas var kodēt tikai pāra skaitu ciparu. To parasti izmanto loģistikas un transporta jomās.

NW-7 (pazīstams arī kā CODABAR) ir svītrkods, kas var kodēt ciparus un četras sākuma/beigu rakstzīmes. To parasti izmanto bibliotēkās, ātrās piegādē, bankās utt.

Kods-128 ir svītrkods, kas var kodēt visas 128 ASCII rakstzīmes. To parasti izmanto tādās jomās kā paku izsekošana, e-komercija un noliktavas pārvaldība.

Kāda veida organizācija ir GS1?

GS1 ir bezpeļņas starptautiska organizācija, kas atbild par savu svītrkoda standartu un atbilstošo izsniedzēju prefiksu izstrādi un uzturēšanu Slavenākais no šiem standartiem ir svītrkods, kas ir uz izstrādājuma uzdrukāts svītrkods elektroniski skenēti simboli.

GS1 ir 116 vietējās dalīborganizācijas un vairāk nekā 2 miljoni lietotāju uzņēmumu. Tās galvenais birojs atrodas Briselē (Avenue Louise).

GS1 vēsture:

1969. gadā ASV mazumtirdzniecības nozare meklēja veidu, kā paātrināt veikala norēķināšanās procesu, lai rastu risinājumu, tika izveidota Vienoto pārtikas preču identifikācijas kodu ad hoc komiteja.

1973. gadā organizācija izvēlējās Universālo produkta kodu (UPC) kā pirmo vienoto produktu unikālo identifikācijas standartu. 1974. gadā tika izveidota Vienotu kodu komiteja (UCC), lai pārvaldītu standartu 1974. gada 26. jūnijā , Wrigley gumijas iepakojums kļūst par pirmo produktu ar svītrkodu, ko var skenēt veikalos.

1976. gadā sākotnējais 12 ciparu kods tika paplašināts līdz 13 cipariem, ļaujot identifikācijas sistēmu izmantot ārpus ASV 1977. gadā Briselē tika izveidota Eiropas izstrādājumu numerācijas asociācija (EAN). dibinātāji no 12 valstīm.

1990. gadā EAN un UCC parakstīja globālu sadarbības līgumu un paplašināja savu darbību līdz 45 valstīm. 1999. gadā EAN un UCC izveidoja Auto-ID centru, lai izstrādātu elektronisko produktu kodu (EPC), nodrošinot GS1 standartus. RFID.

2004. gadā EAN un UCC uzsāka Globālo datu sinhronizācijas tīklu (GDSN), globālu interneta iniciatīvu, kas ļauj tirdzniecības partneriem efektīvi apmainīties ar produktu pamatdatiem.

2005. gadā organizācija darbojas vairāk nekā 90 valstīs un sāka lietot GS1 nosaukumu visā pasaulē, lai gan (GS1) nav saīsinājums, tas attiecas uz organizāciju, kas nodrošina globālu standartu sistēmu.

2018. gada augustā tika apstiprināts GS1 tīmekļa URI struktūras standarts, kas ļauj URI (tīmekļa lapām līdzīgas adreses) glabāt kā QR kodu, kura saturs satur unikālus produktu ID.

Svītrkoda izmantošana krājumu pārvaldībā

Preču saņemšana: skenējot saņemto preču svītrkodu, preču daudzumu, veidu un kvalitāti var ātri un precīzi reģistrēt un saskaņot ar pirkuma pasūtījumiem.

Piegāde: skenējot izejošo preču svītrkodu, preču daudzumu, galamērķi un statusu var ātri un precīzi reģistrēt un saskaņot ar pārdošanas pasūtījumiem.

Pārvietot noliktavu: skenējot preču un noliktavas atrašanās vietu svītrkodus, varat ātri un precīzi reģistrēt preču kustību un uzglabāšanu, kā arī atjaunināt inventāra informāciju.

Inventārs: skenējot noliktavā esošo preču svītrkodus, varat ātri un precīzi pārbaudīt preču faktisko daudzumu un sistēmas daudzumu, kā arī atrast un novērst neatbilstības.

Aprīkojuma pārvaldība: skenējot iekārtas vai instrumenta svītrkodu, var ātri un precīzi reģistrēt iekārtas vai instrumenta lietošanu, remontu un atgriešanu, kā arī novērst nozaudēšanu vai bojājumus.

Kādas ir svītrkodu alternatīvas?

Ir daudz alternatīvu svītrkodiem, piemēram, Bokodes, QR-Code, RFID utt. Taču tie nevar pilnībā aizstāt svītrkodus. Katram no tiem ir savas priekšrocības un trūkumi, atkarībā no jūsu vajadzībām un scenārijiem.

Bokodes ir datu atzīmes, kas tajā pašā apgabalā var uzglabāt vairāk informācijas nekā svītrkodi. Tos izstrādāja komanda, kuru vadīja MIT Media Lab. Bokodes var tvert ar jebkuru standarta digitālo kameru. vienkārši fokusējiet kameru bezgalībā, bet tās var palielināt līdz pietiekamam skaidrības līmenim vārdu kombinācijas. Dažus Bokodes tagus var pārrakstīt, un Bokodes, kurus var pārrakstīt, sauc par bokodiem.

Bokodēm ir dažas priekšrocības un trūkumi, salīdzinot ar svītrkodiem. Bokodes priekšrocības ir tādas, ka tās var uzglabāt vairāk datu, tās var nolasīt no dažādiem leņķiem un attālumiem, kā arī tās var izmantot paplašinātajai realitātei, mašīnredzei un tuvajam laukam. komunikācijas un citas jomas Bokodes trūkums ir tas, ka Bokodes nolasīšanai nepieciešama LED gaisma un objektīvs, tāpēc izmaksas ir lielākas un patērē vairāk enerģijas. Bokodes etiķešu ražošanas izmaksas ir augstākas nekā svītrkoda etiķetes.

QR-kods patiesībā ir sava veida svītrkods, to sauc arī par 2D svītrkodu. Tie abi ir datu glabāšanas veidi, taču tiem ir dažas atšķirības, priekšrocības un trūkumi. ieskaitot tekstu, attēlus, video utt., savukārt svītrkodus var noskenēt tikai no jebkura leņķa, savukārt QR-kods var skenēt tikai no noteikta virziena var identificēt, ja tas ir daļēji bojāts, savukārt QR-kods ir vairāk piemērots bezkontakta norēķiniem, koplietošanai, identifikācijai un citiem scenārijiem, savukārt svītrkodi ir piemērotāki preču pārvaldībai un izsekošanai.

Teorētiski QR kods var aizstāt visas viendimensijas svītrkodu funkcijas. Tomēr daudzām lietojumprogrammām nav nepieciešamas svītrkoda etiķetes, lai saglabātu lielu datu apjomu. Piemēram, mazumtirdzniecības preču EAN svītrkoda etiķetes ir jāuzglabā No 8 līdz 13 ir tikai cipars, tāpēc nav nepieciešams izmantot QR kodu. QR koda drukāšanas izmaksas ir nedaudz augstākas nekā viendimensijas svītrkodiem, tāpēc QR kods pilnībā neaizstās viendimensijas svītrkodus.

Svītrkoda pielietošana loģistikas pārvaldībā

Preču nosūtīšanu, izplatīšanu un piegādi var izsekot, skenējot pavadzīmē vai rēķinā norādīto svītrkodu.

Svītrkodam ir liela ietekme uz loģistikas pārvaldību un krājumu pārvaldību. Tas ir efektīvs identifikācijas rīks, kas var palīdzēt izsekot produktiem un ievērojami samazināt kļūdas.

Svītrkodi var arī uzlabot ātrumu, elastību, precizitāti, caurspīdīgumu un izmaksu efektivitāti loģistikas procesos.

Svītrkoda tehnoloģija ir plaši izmantota loģistikas nozarē, īpaši preču pārdošanā lielveikalos.

Svītrkodu izmantošanas priekšrocības

Ātrums: Svītrkodi var ātrāk skenēt preces veikalos vai izsekot krājumiem noliktavās, tādējādi ievērojami uzlabojot veikala un noliktavas personāla darba efektivitāti, Svītrkodu sistēmas var ātrāk nosūtīt un saņemt preces saprātīgā veidā preces.

Precizitāte: svītrkodi samazina cilvēku kļūdas, ievadot vai ierakstot informāciju, ar kļūdu biežumu aptuveni 1 no 3 miljoniem, un nodrošina reāllaika piekļuvi informācijai un automatizētu datu vākšanu jebkurā laikā un vietā.

Izmaksu efektivitāte: Svītrkodus ir lēti ražot un drukāt, un tie var ietaupīt naudu, palielinot efektivitāti un samazinot zaudējumus. Svītrkodēšanas sistēmas ļauj organizācijām precīzi reģistrēt atlikušā produkta daudzumu, tā atrašanās vietu un to, kad ir nepieciešama atkārtota pasūtīšana. Tas var izvairīties no izšķērdēšanas un samazināt naudas daudzumu, kas piesaistīts liekajiem krājumiem, tādējādi uzlabojot izmaksu efektivitāti.

Krājumu kontrole: svītrkodi palīdz organizācijām izsekot preču daudzumam, atrašanās vietai un statusam visā to dzīves ciklā, uzlabot preču efektivitāti noliktavās un no tām un pieņemt lēmumus par pasūtīšanu, pamatojoties uz precīzāku informāciju par krājumiem.

Ērti lietojams: samaziniet darbinieku apmācības laiku, jo svītrkoda sistēmas lietošana ir vienkārša un mazāk pakļauta kļūdām, lai piekļūtu tās datubāzei, izmantojot svītrkodu sistēmu, un to iegūt informācija, kas saistīta ar preces informāciju.

Svītrkodu turpmākā attīstība

Palieliniet svītrkodu ietilpību un informācijas blīvumu, lai tajos varētu saglabāt vairāk datu, piemēram, attēlus, skaņas, video utt.

Svītrkodu ietilpība un informācijas blīvums attiecas uz datu apjomu, ko var uzglabāt svītrkodā, un datu apjomu uz laukuma vienību Dažādiem svītrkodu veidiem ir atšķirīga ietilpība un informācijas blīvums 2D svītrkodu informācijas blīvums Informācijas blīvums ir lielāks nekā viendimensijas svītrkodu informācijas blīvums.

Šobrīd ir dažas jaunas svītrkodu tehnoloģijas, piemēram, krāsu svītrkodi, neredzamie svītrkodi, trīsdimensiju svītrkodi utt. Tie visi cenšas palielināt svītrkodu ietilpību un informācijas blīvumu, taču tie saskaras arī ar dažām tehniskām un Lietojumprogrammu izaicinājumi Līdz ar to vēl ir vieta un iespēja uzlabot svītrkodu ietilpību un informācijas blīvumu, taču nepieciešama arī nepārtraukta inovācija un optimizācija.

Uzlabojiet svītrkodu drošību un pretviltošanu, izmantojot šifrēšanu, ciparparakstus, ūdenszīmes un citas tehnoloģijas, lai novērstu svītrkodu viltošanu vai iejaukšanos.

Šifrēšana: šifrējiet datus svītrkodā, lai tos varētu atšifrēt tikai pilnvarots aprīkojums vai personāls, lai novērstu datu noplūdi vai ļaunprātīgu modifikāciju.

Digitālais paraksts: pievienojiet svītrkodam ciparparakstu, lai pārbaudītu svītrkoda avotu un integritāti, lai novērstu svītrkoda viltošanu vai iejaukšanos.

Ūdenszīme: iegult ūdenszīmi svītrkodā, lai identificētu svītrkoda īpašnieku vai lietotāju, lai novērstu svītrkoda nozagšanu vai kopēšanu.

Šīs tehnoloģijas var uzlabot svītrkodu drošību un pretviltošanas novēršanu, taču tās arī palielinās svītrkodu sarežģītību un izmaksas, tāpēc tie ir jāizvēlas un jāizstrādā atbilstoši dažādiem lietojuma scenārijiem un vajadzībām.

Daži izplatīti svītrkoda lietojumu apgabali

Biļešu pārbaude: kinoteātros, pasākumu norises vietās, ceļojumu biļetēs utt. izmanto svītrkodu skenerus, lai pārbaudītu biļetes un ieejas procesus.

Ēdienu izsekošana: dažas lietotnes ļauj izsekot, ko ēdat, izmantojot svītrkodus.

Krājumu pārvaldība: mazumtirdzniecības veikalos un citās vietās, kur nepieciešams izsekot krājumiem, svītrkodi palīdz reģistrēt preču daudzumu un atrašanās vietu.

Ērta izrakstīšanās: lielveikalos, veikalos un restorānos svītrkodi var ātri aprēķināt cenu un preču kopējo daudzumu.

Spēles: dažas spēles izmanto svītrkodus kā interaktīvus vai radošus elementus, piemēram, dažādu svītrkodu skenēšanu, lai ģenerētu rakstzīmes vai vienumus.

svītrkoda lietojumprogrammas piemērs

Svītrkoda lietotne pārtikas izsekošanai: lietojumprogrammas, kas reģistrē uzturvērtības saturu, kalorijas, olbaltumvielas un citu informāciju par pārtiku, ko ēdat, skenējot svītrkodu uz pārtikas etiķetes. Šīs lietojumprogrammas var palīdzēt reģistrēt jūsu ēšanas paradumus savus veselības mērķus vai uzziniet, no kurienes nāk jūsu pārtika.

Transports un loģistika: izmanto pasūtīšanas un izplatīšanas kodiem, preču noliktavu vadībai, loģistikas kontroles sistēmām, biļešu kārtas numuriem starptautiskajās aviācijas sistēmās Svītrkodi tiek izmantoti pasūtīšanā un izplatīšanā loģistikas un transporta nozarē tiek kodēti, lai piegādes ķēdē identificētu un izsekotu konteinerus un paletes. Tie var kodēt arī citu informāciju, piemēram, derīguma termiņu un partijas numurus.

Iekšējā piegādes ķēde: uzņēmuma iekšējā vadība, ražošanas process, loģistikas kontroles sistēma, pasūtīšanas un izplatīšanas kodi Svītrkodi var uzglabāt dažādu informāciju, piemēram, preču numurus, partijas, daudzumus, svarus, datumus utt. informāciju var izmantot izsekošanai, šķirošanai, uzskaitei, kvalitātes kontrolei utt., lai uzlabotu uzņēmuma iekšējās piegādes ķēdes pārvaldības efektivitāti un precizitāti.

Loģistikas izsekošana: Svītrkodi tiek plaši izmantoti, lai identificētu preces, pasūtījumus, cenas, inventāru un citu informāciju, piestiprinot svītrkodus uz iepakojuma vai piegādes kastēm un izvešana no noliktavām Automātiska izplatīšanas, inventāra un citas loģistikas informācijas identifikācija un reģistrēšana, lai uzlabotu loģistikas pārvaldības precizitāti un efektivitāti.

Ražošanas līnijas process: Svītrkodus var izmantot rūpnīcas ražošanas līnijas procesa vadībai, lai uzlabotu ražošanas efektivitāti un kvalitāti, izmantojot svītrkodus, var identificēt produktu numurus, partijas, specifikācijas, daudzumus, datumus un citu informāciju, lai atvieglotu izsekojamību ražošanas procesa laikā. Pārbaudes, statistikas un citas darbības var integrēt arī ar citām sistēmām, piemēram, ERP, MES, WMS utt., lai veiktu automātisku datu vākšanu un pārsūtīšanu.

Par UPC-A svītrkodu

UPC-A ir svītrkoda simbols, ko izmanto preču izsekošanai veikalos, un to izmanto tikai ASV un Kanādā. Tas sastāv no 12 cipariem, un katrai precei ir unikāls kods.

To formulēja Vienotā kodeksa padome Amerikas Savienotajās Valstīs 1973. gadā, to izstrādāja kopīgi ar IBM, un tā tiek izmantota kopš 1974. gada. Tā ir agrākā svītrkoda sistēma, ko izmanto preču norēķiniem lielveikalos. Prece, kas apzīmēta ar UPC-A svītrkods tiek skenēts pie kases Troys Marsh lielveikalā.

Iemesls, kāpēc UPC-A svītrkods tiek izmantots lielveikalos, ir tas, ka tas var ātri, precīzi un ērti identificēt informāciju par produktu, piemēram, cenu, krājumus, pārdošanas apjomu utt.

UPC-A svītrkods sastāv no 12 cipariem, no kuriem pirmie 6 cipari apzīmē ražotāja kodu, pēdējie 5 cipari apzīmē produkta kodu un pēdējais cipars ir kontrolcipars nepieciešams skenēt svītrkodu pie lielveikala kases, jūs varat ātri iegūt informāciju par produktu cenām un krājumiem, ievērojami uzlabojot lielveikalu pārdevēju darba efektivitāti.

UPC-A svītrkods galvenokārt tiek izmantots ASV un Kanādas tirgos, savukārt citās valstīs un reģionos tiek izmantoti EAN-13 svītrkodi. Atšķirība starp tiem ir tāda, ka EAN-13 svītrkodam ir vēl viens valsts kods.

Kāda ir atšķirība starp EAN-13 svītrkodu un UPC-A svītrkodu?

EAN-13 svītrkodam ir par vienu valsts/reģiona kodu vairāk nekā UPC-A svītrkodu. Faktiski UPC-A svītrkodu var uzskatīt par īpašu EAN-13 svītrkoda gadījumu, tas ir, pirmais cipars ir. EAN-13 svītrkods iestatīts uz 0.

EAN-13 svītrkodu ir izstrādājis Starptautiskais rakstu numerācijas centrs, un to izmanto universāli. Koda garums ir 13 cipari, un pirmie divi cipari norāda valsts vai reģiona kodu.

UPC-A svītrkodu izstrādā Amerikas Savienoto Valstu vienotā koda komiteja, un to galvenokārt izmanto ASV un Kanādā. Koda garums ir 12 cipari, un pirmais cipars norāda ciparu sistēmas kodu.

EAN-13 svītrkodam un UPC-A svītrkodam ir vienāda struktūra un pārbaudes metode, kā arī līdzīgs izskats.

EAN-13 svītrkods ir UPC-A svītrkoda superkopa un ir saderīgs ar UPC-A svītrkodu.

Ja man ir UPC kods, vai man joprojām ir jāpiesakās EAN?

Nav nepieciešams, lai gan UPC, gan EAN var identificēt preces.

UPC-A svītrkodus var pārveidot par EAN-13 svītrkodiem, pievienojot 0. Piemēram, atbilstošais EAN-13 svītrkods UPC-A svītrkodam (012345678905) ir (0012345678905). UPC-A svītrkodi.

 
 

Autortiesības(C)  EasierSoft Ltd.  2005-2024

 

Tehniskais atbalsts

autobaup@aol.com    cs@easiersoft.com

 

 

D-U-N-S: 554420014