veidrodinė svetainė    programinė įranga    Kontaktai    Atsisiųsti    Pirkti    DUK    Žinios

Free Online Bulk Barcode Generator - Output to Png Image Files - Print Barcodes to A4 or Label Paper

Internetinis partijos brūkšninių kodų generatorius

Brūkšninio kodo reikšmė:   Barcode Data / Number

Galite įvesti nuo 1 iki 100 eilučių

Galima nukopijuoti iš Excel į čia

Up to 100 rows

You can copy data from Excel

Brūkšninio kodo tipas:   Barcode Type

    Kokie brūkšninių kodų tipai yra?

Brūkšninio kodo dydis:   Barcode Size

 /   plotis / aukštis   

Tekstas po brūkšniniu kodu:   Show Text Under Barcode

Taip   Ne   

Brūkšninio kodo pločio plėtinys:   Stretch Barcode Width

Taip   Ne   

Šriftas / šrifto dydis:   Font Name / Size

 / 

Išvesties nustatymai:   Output to Images / Printing Setup

Generuoti brūkšninio kodo vaizdą  Spausdinti į A4 popierių  Spausdinti į etiketės popierių  

Kairė paraštė      Viršutinė paraštė   Left / Top Margin

Tiesioginio spausdinimo parinktis

Įveskite eilutes nuo 1 iki 16 ir atspausdinkite 2*8 brūkšninį kodą ant A4 formato popieriaus.

Įveskite nuo 1 iki 100 eilučių, kad atspausdintumėte brūkšninį kodą ant ritininio etikečių popieriaus.

For directly

printing

Enter 1-16 rows data to print 2X8=16 barcodes to A4 paper.

Enter 1-100 rows data to print to label Paper.

   Submit To Generate Barcodes

Jei pasirinkta spausdinimo parinktis:

Spustelėkite šį mygtuką, programa atidarys spausdinimo puslapį, tada spustelėkite naršyklės spausdinimo meniu, kad pradėtumėte spausdinti.

 

Recommended by CNET: Desktop version of free barcode software – Offline use, More powerful

Rekomenduojama: nemokama brūkšninio kodo programinės įrangos versija darbalaukyje

Naudojimas neprisijungus, galingesnės funkcijos

https://Free-barcode.com

Ši brūkšninio kodo programinė įranga turi tris versijas

Standartinė versija:           nemokamas atsisiuntimas

1. Paprastų brūkšninių kodų etikečių paketinis spausdinimas naudojant "Excel" duomenis.

2. Galima spausdinti su įprastais lazeriniais ar rašaliniais spausdintuvais arba profesionaliais brūkšninio kodo etikečių spausdintuvais.

3. Nereikia kurti etikečių, tiesiog paprasti nustatymai, galite tiesiogiai spausdinti brūkšninio kodo etiketes.

Profesionali versija:           nemokamas atsisiuntimas

1. Panašiai kaip standartinėje versijoje, galima spausdinti sudėtingesnes etiketes.

2. Palaiko beveik visus brūkšninių kodų tipus (1D2D).

3. Jis gali būti paleistas per DOS komandinę eilutę, taip pat gali būti naudojamas su kitomis programomis brūkšninio kodo etiketėms spausdinti.

Etiketės dizaino versija:           nemokamas atsisiuntimas

1. Naudojamas sudėtingų brūkšninio kodo etikečių projektavimui ir paketiniam spausdinimui

2. Kiekvienoje etiketėje gali būti keli brūkšniniai kodai, keli teksto rinkiniai, raštai ir linijos

3. Įveskite brūkšninio kodo duomenis į formas įvairiais efektyviais būdais, kad sumažintumėte savo darbo krūvį.

Santrauka:

1. Ši programinė įranga turi nuolatinę nemokamą versiją ir pilną versiją.

2. Nemokama versija gali patenkinti daugumos vartotojų poreikius.

3. Galite išbandyti pilnos versijos funkcionalumą nemokamoje versijoje.

4. Rekomenduojame pirmiausia atsisiųsti nemokamą versiją.

Atsisiųsti nemokamą brūkšninio kodo programinės įrangos versiją

Išsamūs žingsniai, kaip naudoti šią brūkšninio kodo programinę įrangą

https://free-barcode.com/HowtoMakeBarcode.asp

 
 

Brūkšninio kodo technologija ir jos kūrimo istorija     

Daugiau brūkšninio kodo žinių

brūkšninio kodo taikymo pavyzdys

Maisto stebėjimo brūkšninio kodo programa: programos, kurios įrašo jūsų valgomo maisto maistingumą, kalorijas, baltymus ir kitą informaciją, nuskaitydamos brūkšninį kodą ant maisto etiketės. Šios programos gali padėti įrašyti jūsų mitybos įpročius savo sveikatos tikslus arba sužinokite, iš kur gaunamas jūsų maistas.

Transportas ir logistika: naudojami užsakymo ir paskirstymo kodams, prekių sandėliavimo valdymui, logistikos kontrolės sistemoms, bilietų eilės numeriams tarptautinėse aviacijos sistemose. Brūkšniniai kodai naudojami užsakymams ir paskirstymui logistikos ir transportavimo pramonėje naudojami siuntimo konteinerių kodams (SSCC) identifikuoti ir sekti tiekimo grandinėje esančius konteinerius ir padėklus.

Vidinė tiekimo grandinė: vidinis įmonės valdymas, gamybos procesas, logistikos kontrolės sistema, užsakymo ir paskirstymo kodai Brūkšniniuose koduose gali būti saugoma įvairi informacija, pvz., prekių numeriai, partijos, kiekiai, svoriai, datos ir kt. Informacija gali būti naudojama sekimui, rūšiavimui, inventoriui, kokybės kontrolei ir kt., siekiant pagerinti įmonės vidinės tiekimo grandinės valdymo efektyvumą ir tikslumą.

Logistikos sekimas: Brūkšniniai kodai yra plačiai naudojami prekių, užsakymų, kainų, inventoriaus ir kitos informacijos identifikavimui ir išėjimas iš sandėlių Automatinis paskirstymo, atsargų ir kitos logistikos informacijos identifikavimas ir registravimas, siekiant pagerinti logistikos valdymo tikslumą ir efektyvumą.

Gamybos linijos procesas: Brūkšniniai kodai gali būti naudojami gamyklos gamybos linijos procesų valdymui, siekiant pagerinti gamybos efektyvumą ir kokybę. Brūkšniniai kodai gali identifikuoti gaminių numerius, partijas, specifikacijas, kiekius, datas ir kitą informaciją, kad būtų lengviau atsekti gamybos proceso metu. Patikrinimas, statistika ir kitos operacijos taip pat gali būti integruotos su kitomis sistemomis, tokiomis kaip ERP, MES, WMS ir kt., kad būtų galima rinkti ir perduoti duomenis.

Apie EAN-13 brūkšninį kodą

EAN-13 yra Europos gaminio numerio santrumpa, brūkšninio kodo protokolas ir standartas, naudojamas prekybos centruose ir kitose mažmeninės prekybos srityse.

EAN-13 sukurtas remiantis JAV nustatytu UPC-A standartu EAN-13 brūkšninis kodas turi dar vieną šalies/regiono kodą nei UPC-A, kad atitiktų poreikius. tarptautinių programų. UPC-A brūkšninio kodo simbolis naudojamas prekių sekimui Tai buvo seniausia brūkšninių kodų sistema, naudojama atsiskaitant už prekes prekybos centruose.

EAN-13 susideda iš prefikso kodo, gamintojo identifikavimo kodo, gaminio prekės kodo ir čekio kodo, iš viso 13 skaitmenų Jo kodavimas atitinka unikalumo principą ir gali užtikrinti, kad jis nesikartotų visame pasaulyje.

EAN International, vadinama EAN, yra ne pelno siekianti tarptautinė organizacija, įkurta 1977 m., kurios būstinė yra Briuselyje, Belgijoje optimizuoti įmonės tiekimo grandinės valdymą.

EAN-13 brūkšniniai kodai dažniausiai naudojami prekybos centruose ir kitose mažmeninės prekybos srityse.

Kuo skiriasi EAN-13 brūkšninis kodas ir UPC-A brūkšninis kodas?

EAN-13 brūkšninis kodas turi dar vieną šalies/regiono kodą nei UPC-A brūkšninis kodas Tiesą sakant, UPC-A brūkšninis kodas gali būti laikomas specialiu EAN-13 brūkšninio kodo atveju, ty pirmasis skaitmuo yra. EAN-13 brūkšninis kodas nustatytas į 0.

EAN-13 brūkšninį kodą sukūrė Tarptautinis straipsnių numeravimo centras ir yra visuotinai naudojamas. Kodo ilgis yra 13 skaitmenų, o pirmieji du skaitmenys nurodo šalies arba regiono kodą.

UPC-A brūkšninį kodą gamina Jungtinių Valstijų vienodo kodo komitetas ir jis daugiausia naudojamas JAV ir Kanadoje. Kodo ilgis yra 12 skaitmenų, o pirmasis skaitmuo nurodo skaitmeninį sistemos kodą.

EAN-13 brūkšninis kodas ir UPC-A brūkšninis kodas turi tą pačią struktūrą ir patikrinimo metodą bei panašią išvaizdą.

EAN-13 brūkšninis kodas yra UPC-A brūkšninio kodo superrinkinys ir suderinamas su UPC-A brūkšniniu kodu.

Jei turiu UPC kodą, ar man vis tiek reikia kreiptis dėl EAN?

Nereikalaujama tiek UPC, tiek EAN, nors pirmoji yra kilusi iš JAV, ji yra pasaulinės GS1 sistemos dalis, todėl jei registruojate UPC pagal GS1 organizaciją, ji gali būti naudojama visame pasaulyje. . Jei reikia atspausdinti 13 skaitmenų EAN brūkšninį kodą, prieš UPC kodą galite įrašyti skaičių 0.

UPC-A brūkšninius kodus galima konvertuoti į EAN-13 brūkšninius kodus pridedant 0. Pavyzdžiui, atitinkamas EAN-13 brūkšninis kodas UPC-A (012345678905) yra (0012345678905). UPC-A brūkšniniai kodai.

Apie UPC-A brūkšninį kodą

UPC-A yra brūkšninio kodo simbolis, naudojamas prekėms parduotuvėse sekti ir naudojamas tik Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje. Jį sudaro 12 skaitmenų ir kiekviena prekė turi unikalų kodą.

Ją suformulavo Uniform Code Council Jungtinėse Amerikos Valstijose 1973 m., sukūrė kartu su IBM ir yra naudojama nuo 1974 m. Tai seniausia brūkšninių kodų sistema, naudojama atsiskaitant už prekes prekybos centruose. Prekė pažymėta UPC-A brūkšninis kodas nuskaitomas prie kasos prekybos centre Troys Marsh.

Priežastis, kodėl UPC-A brūkšninis kodas naudojamas prekybos centruose, yra ta, kad jis gali greitai, tiksliai ir patogiai identifikuoti informaciją apie produktą, pvz., kainą, atsargas, pardavimo apimtį ir kt.

UPC-A brūkšninis kodas susideda iš 12 skaitmenų, iš kurių pirmieji 6 skaitmenys reiškia gamintojo kodą, paskutiniai 5 skaitmenys – gaminio kodą, o paskutinis skaitmuo yra kontrolinis skaitmuo reikia nuskaityti brūkšninį kodą prie prekybos centro kasos, galite greitai gauti informaciją apie produktų kainas ir atsargas, o tai labai pagerina prekybos centrų pardavėjų darbo efektyvumą.

UPC-A brūkšninis kodas daugiausia naudojamas JAV ir Kanados rinkose, o kitos šalys ir regionai naudoja EAN-13 brūkšninius kodus. Skirtumas tarp jų yra tas, kad EAN-13 brūkšninis kodas turi dar vieną šalies kodą.

Apie Code-128 brūkšninį kodą

Code-128 brūkšninį kodą sukūrė COMPUTER IDENTICS 1981 m. Tai kintamo ilgio ištisinis raidinis ir skaitmeninis brūkšninis kodas.

Kodas-128 brūkšninis kodas susideda iš tuščios srities, pradžios ženklo, duomenų srities, kontrolinio simbolio ir terminatoriaus. Jis turi tris pogrupius, būtent A, B ir C, kurie gali reikšti skirtingus simbolių rinkinius. Jis taip pat gali būti naudojamas norint pasiekti kelių lygių kodavimą, pasirenkant pradžios simbolius, kodų rinkinio simbolius ir konvertavimo simbolius.

Jis gali užkoduoti visus 128 ASCII kodo simbolius, įskaitant skaičius, raides, simbolius ir valdymo simbolius, todėl gali atvaizduoti visus kompiuterio klaviatūros simbolius.

Jis gali pasiekti didelio tankio ir efektyvų duomenų atvaizdavimą naudojant kelių lygių kodavimą ir gali būti naudojamas automatiniam identifikavimui bet kurioje valdymo sistemoje.

Jis suderinamas su EAN/UCC sistema ir naudojamas prekės saugojimo ir transportavimo vieneto arba logistikos vieneto informacijai atvaizduoti. Šiuo atveju jis vadinamas GS1-128.

Code-128 brūkšninio kodo standartą sukūrė Computer Identics Corporation (JAV) 1981 m. Jis gali atvaizduoti visus 128 ASCII kodo simbolius ir yra tinkamas patogiam pritaikymui kompiuteriuose. Šio standarto formulavimo tikslas yra tobulinti brūkšninio kodo kodavimo efektyvumas ir patikimumas.

Kodas128 yra didelio tankio brūkšninis kodas, kuris naudoja tris simbolių rinkinių versijas (A, B, C) ir pradžios simbolių, kodų rinkinio simbolių ir konvertavimo simbolių pasirinkimą pagal skirtingus duomenų tipą ir ilgį, pasirinkti tinkamiausią kodavimo metodą. Tai gali sumažinti brūkšninio kodo ilgį ir pagerinti kodavimo efektyvumą. Be to, Code128 taip pat naudoja kontrolinius simbolius ir terminatorius, kurie gali padidinti brūkšninio kodo patikimumą ir išvengti klaidingo skaitymo.

Kodas-128 brūkšninis kodas yra plačiai naudojamas vidiniame įmonių valdyme, gamybos procesuose ir logistikos valdymo sistemose. Jis turi daugybę pritaikymo scenarijų, daugiausia tokiose pramonės šakose kaip transportas, logistika, drabužiai, maistas, farmacija ir medicina. įranga.

Apie QR kodą

QR kodą 1994 m. išrado komanda, vadovaujama Masahiro Harada iš Japonijos kompanijos Denso Wave, remdamasi brūkšniniu kodu, kuris iš pradžių buvo naudojamas automobilių dalims žymėti. Tai dvimatis brūkšninis kodas, kurį galima naudoti įvairiais būdais .

QR kodas, palyginti su vienmačiu brūkšniniu kodu, turi šiuos pranašumus:

QR kodas gali saugoti daugiau informacijos, nes naudoja dvimatę kvadratinę matricą, o ne vienmates eilutes. Vienmatis brūkšninis kodas paprastai gali saugoti tik dešimtis simbolių, o QR kodas gali saugoti kelis tūkstančius simbolių. .

QR kodas gali reikšti daugiau duomenų tipų, pvz., skaičius, raides, dvejetainius, kiniškus simbolius ir kt. Vienmačiai brūkšniniai kodai paprastai gali rodyti tik skaičius arba raides.

QR kodą galima nuskaityti ir atpažinti greičiau, nes jis turi keturias padėties žymes ir gali būti nuskaitytas bet kokiu kampu Vienmačius brūkšninius kodus paprastai reikia nuskaityti iš konkrečios krypties.

QR kodas yra atsparesnis pažeidimams ir trukdžiams, nes turi klaidų taisymo galimybes, kurios gali atkurti iš dalies prarastus arba susiliejusius duomenis vienmačiai brūkšniniai kodai tokių galimybių paprastai neturi.

Skirtumas tarp 2D brūkšninių kodų ir 1D brūkšninių kodų daugiausia slypi kodavimo metodu ir informacijos talpa vienmatės linijos gali saugoti tik nedidelį kiekį informacijos ir vaizduoti tik skaičius arba raides. Yra ir kitų skirtumų tarp dvimačių brūkšninių kodų ir vienmačių brūkšninių kodų, pvz., nuskaitymo greitis, klaidų taisymo galimybės, suderinamumas ir kt.

QR-Code yra ne vienintelis 2D brūkšninis kodas , PDF417, Vericode, Ultracode, Code 49, Code 16K ir tt, jie turi skirtingas programas skirtingose ​​srityse.

Dvimatis brūkšninis kodas, sukurtas remiantis vienmačiu brūkšniniu kodu, turi privalumų, su kuriais vienmatis brūkšninis kodas negali būti lyginamas Kaip nešiojamasis duomenų failas, nors jis vis dar yra pradiniame etape nuolat tobulėjanti rinka, skatinama ekonomikos ir sparčiai besivystančių informacinių technologijų, kartu su unikaliomis 2D brūkšninių kodų savybėmis, naujos 2D brūkšninių kodų technologijos paklausa įvairiose šalyse auga.

 
 
 
 

Autorių teisės(C)  EasierSoft Ltd.  2005-2025

 

Techninė pagalba

autobaup@aol.com    cs@easiersoft.com

 

 

D-U-N-S: 554420014