אתר מראה    תוכנת ברקוד    צור קשר    הורד    רכישה מקוונת    שאלות נפוצות    ידע ברקוד

מחולל ברקוד אצווה חינם מקוון

מחולל ברקוד אצווה חינם מקוון

ערך ברקוד:   Barcode Data / Number

תוכל להזין 1 עד 100 שורות

ניתן להעתיק מאקסל לכאן

Up to 100 rows

You can copy data from Excel

סוג ברקוד:   Barcode Type

    אילו סוגי ברקוד יש?

גודל ברקוד:   Barcode Size

 /   רוחב / גובה   

טקסט מתחת לברקוד:   Show Text Under Barcode

כן   לא   

הרחבת רוחב ברקוד:   Stretch Barcode Width

כן   לא   

גודל גופן / גופן:   Font Name / Size

 / 

הגדרות פלט:   Output to Images / Printing Setup

צור תמונת ברקוד  הדפס לנייר A4  הדפס לנייר תווית  

שוליים שמאליים      שוליים עליונים   Left / Top Margin

אפשרות הדפסה ישירה

הזן שורות 1 עד 16 והדפיס את הברקוד 2*8 על נייר A4.

הזן 1 עד 100 שורות כדי להדפיס את הברקוד על נייר תווית גליל.

For directly

printing

Enter 1-16 rows data to print 2X8=16 barcodes to A4 paper.

Enter 1-100 rows data to print to label Paper.

   אתר מקומי עברי:  http://BarcodeIL.com

אם נבחרה אפשרות הדפסה:

לחץ על כפתור זה, התוכנית תפתח דף הדפסה ולאחר מכן לחץ על תפריט ההדפסה של הדפדפן כדי להתחיל בהדפסה.

 

Recommended by CNET: Desktop version of free barcode software - Offline use, More powerful

מומלץ: גרסת שולחן העבודה של תוכנת ברקוד בחינם

שימוש במצב לא מקוון, פונקציות חזקות יותר

https://Free-barcode.com

תוכנת ברקוד זו כוללת שלוש גרסאות

גרסה סטנדרטית:           הורדה בחינם

1. הדפסת תוויות ברקוד פשוטות באצווה באמצעות נתוני Excel.

2. זה יכול להדפיס למדפסות לייזר או הזרקת דיו רגילות, או למדפסות מקצועיות של תוויות ברקוד.

3. אין צורך לעצב תוויות, רק הגדרות פשוטות, ניתן להדפיס תוויות ברקוד ישירות.

גרסה מקצועית:           הורדה בחינם

1. בדומה לגרסה הרגילה, ניתן להדפיס תוויות מורכבות יותר.

2. תומך כמעט בכל סוגי הברקוד (1D2D).

3. ניתן להפעיל אותו דרך שורת הפקודה של DOS, וניתן להשתמש בו גם עם תוכניות אחרות להדפסת תוויות ברקוד.

גרסת עיצוב תווית:           הורדה בחינם

1. משמש לעיצוב והדפסת אצווה של תוויות ברקוד מורכבות

2. כל תווית יכולה להכיל ברקודים מרובים, קבוצות מרובות של טקסט, תבניות וקווים

3. הזן נתוני ברקוד לטפסים במגוון דרכים יעילות כדי למזער את עומס העבודה שלך.

סיכום:

1. לתוכנה זו יש גרסה חינמית קבועה וגרסה מלאה.

2. הגרסה החינמית יכולה לענות על הצרכים של רוב המשתמשים.

3. אתה יכול לבדוק את הפונקציונליות של הגרסה המלאה בגרסה החינמית.

4. אנו ממליצים להוריד תחילה את הגרסה החינמית.

הורד גרסה חינמית של תוכנת ברקוד

שלבים מפורטים כיצד להשתמש בתוכנת ברקוד זו

https://free-barcode.com/HowtoMakeBarcode.asp

 
 

טכנולוגיית ברקוד והיסטוריית הפיתוח שלה     

ידע נוסף על ברקוד

מהם ארגוני EAN, UCC ו-GS1?

EAN, UCC ו-GS1 הם כולם ארגוני קידוד סחורות.

EAN הוא איגוד מספור הסחורות האירופי, UCC הוא ועדת הקוד האחיד של ארצות הברית, GS1 הוא ארגון קידוד הסחורות העולמי, והוא השם החדש לאחר המיזוג של EAN ו-UCC.

הן EAN והן UCC פיתחו קבוצה של תקנים לשימוש בקודים מספריים לזיהוי סחורות, שירותים, נכסים ומיקומים. ניתן לייצג קודים אלו על ידי סמלי ברקוד כדי להקל על קריאה אלקטרונית הנדרשת לתהליכים עסקיים.

ברקוד GS1-128 הוא השם החדש של ברקוד UCC/EAN-128. הוא קבוצת משנה של ערכת התווים Code-128 ועומד בתקן הבינלאומי של GS1.

UPC ו-EAN הם שניהם קודי סחורה במערכת GS1. UPC משמש בעיקר בארצות הברית וקנדה, ו-EAN משמש בעיקר במדינות ואזורים אחרים, אך ניתן להמיר אותם זה לזה.

מה ההבדל בין ברקוד EAN-13 לברקוד UPC-A?

לברקוד EAN-13 יש קוד מדינה/אזור אחד יותר מהברקוד UPC-A. למעשה, ניתן להתייחס לברקוד UPC-A כמקרה מיוחד של ברקוד EAN-13, כלומר, הספרה הראשונה היא ברקוד EAN-13 מוגדר ל-0.

הברקוד EAN-13 פותח על ידי המרכז הבינלאומי למספרי מאמרים והוא מקובל בכל העולם. אורך הקוד הוא 13 ספרות, ושתי הספרות הראשונות מייצגות את קוד המדינה או האזור.

ברקוד UPC-A מיוצר על ידי ועדת הקוד האחיד של ארצות הברית ומשמש בעיקר בארצות הברית ובקנדה. אורך הקוד הוא 12 ספרות, והספרה הראשונה מציינת את קוד המערכת המספרית.

ברקוד EAN-13 וברקוד UPC-A בעלי אותו מבנה ושיטת אימות, ומראה דומה.

ברקוד EAN-13 הוא ערכת-על של ברקוד UPC-A ויכול להיות תואם לברקוד UPC-A.

אם יש לי קוד UPC, האם אני עדיין צריך להגיש בקשה ל-EAN?

אין צורך. גם UPC וגם EAN יכולים לזהות סחורות. למרות שהראשון מקורו בארצות הברית, הוא חלק ממערכת ה-GS1 העולמית, כך שאם אתה רושם את UPC תחת ארגון GS1, ניתן להשתמש בו ברחבי העולם ... אם אתה צריך להדפיס ברקוד EAN בן 13 ספרות, אתה יכול להוסיף את המספר 0 לפני קוד UPC.

ניתן להמיר ברקודים של UPC-A לברקודים EAN-13 על ידי הצבת 0. לדוגמה, הברקוד UPC-A [012345678905] מתאים לברקוד EAN-13 [0012345678905]. פעולה זו מבטיחה תאימות עם UPC -ברקודים.

על ברקוד UPC-A

UPC-A הוא סמל ברקוד המשמש למעקב אחר פריטים בחנויות ומשמש רק בארצות הברית וקנדה. הוא מורכב מ-12 ספרות ולכל פריט יש קוד ייחודי.

היא גובשה על ידי מועצת הקוד האחיד בארצות הברית בשנת 1973, פותחה במשותף עם יבמ, ונמצאת בשימוש מאז 1974. זו הייתה מערכת הברקוד המוקדמת ביותר ששימשה ליישוב מוצרים בסופרמרקטים. פריט מסומן עם ברקוד UPC-A נסרק בדלפק הקופה בסופרמרקט של Troys Marsh.

הסיבה שבגללה משתמשים בברקודים של UPC-A בסופרמרקטים היא שהם יכולים לזהות במהירות, במדויק ובנוחות מידע על המוצר, כגון מחיר, מלאי, נפח מכירות וכו'.

ברקוד UPC-A מורכב מ-12 ספרות, מתוכם 6 הספרות הראשונות מייצגות את קוד היצרן, 5 הספרות האחרונות מייצגות את קוד המוצר, והספרה האחרונה היא ספרת הביקורת. בדרך זו, אנו רק צריך לסרוק את הברקוד בקופה בסופרמרקט, אתה יכול לקבל במהירות מידע על מחיר המוצר והמלאי, ולשפר מאוד את יעילות העבודה של אנשי מכירות בסופרמרקט.

ברקוד UPC-A משמש בעיקר בשווקים של ארצות הברית וקנדה, בעוד שבמדינות ואזורים אחרים משתמשים בברקודים EAN-13. ההבדל ביניהם הוא שלברקוד EAN-13 יש קוד מדינה אחד נוסף.

על ברקוד EAN-13

EAN-13 הוא הקיצור של European Article Number, פרוטוקול ברקוד ותקן המשמש בסופרמרקטים ובתעשיות קמעונאיות אחרות.

EAN-13 מבוסס על תקן UPC-A שנקבע על ידי ארצות הברית. לברקוד EAN-13 יש קוד מדינה/אזור אחד יותר מהברקוד UPC-A כדי לענות על הצרכים של בינלאומיים יישומים. . הברקוד UPC-A הוא סמל ברקוד המשמש למעקב אחר סחורות בחנויות. הוא משמש רק בארצות הברית וקנדה. הוא פותח על ידי ארצות הברית [מועצת קוד אחיד] בשנת 1973 ונמצא בשימוש מאז 1974 זו הייתה מערכת הברקוד הקדומה ביותר ששימשה ליישוב מוצרים בסופרמרקטים.

EAN-13 מורכב מקוד קידומת, קוד זיהוי יצרן, קוד פריט מוצר וקוד בדיקה, בסך הכל 13 ספרות. הקידוד שלו עוקב אחר עקרון הייחודיות ויכול להבטיח שהוא לא יחזור על עצמו ברחבי העולם.

EAN International, המכונה EAN, הוא ארגון בינלאומי ללא מטרות רווח שנוסד בשנת 1977 ומרכזו בבריסל, בלגיה. מטרתו לגבש ולשפר סחורות מאוחדות גלובליות מערכת הברקוד מספקת שירותי ערך מוסף ל לייעל את ניהול שרשרת האספקה ​​הארגונית. הארגונים החברים בה ממוקמים ברחבי העולם.

ברקודים EAN-13 משמשים בעיקר בסופרמרקטים ובתעשיות קמעונאיות אחרות.

אודות ברקוד Code-128

ברקוד Code-128 פותח על ידי COMPUTER IDENTICS בשנת 1981. זהו ברקוד אלפאנומרי רציף באורך משתנה.

ברקוד קוד-128 מורכב מאזור ריק, סימן התחלה, אזור נתונים, תו בדיקה ומסיים. יש לו שלוש תת-קבוצות, כלומר A, B ו-C, שיכולות לייצג ערכות תווים שונות. ניתן להשתמש בו גם כדי להשיג קידוד רב-רמות באמצעות בחירת תווים התחלתיים, תווים של ערכת קוד ותווי המרה.

הוא יכול לקודד את כל 128 תווי ASCII, כולל מספרים, אותיות, סמלים ותווי בקרה, כך שהוא יכול לייצג את כל התווים במקלדת המחשב.

הוא יכול להשיג ייצוג נתונים בצפיפות גבוהה ויעיל באמצעות קידוד רב-רמות, וניתן להשתמש בו לזיהוי אוטומטי בכל מערכת ניהול.

הוא תואם למערכת EAN/UCC ומשמש לייצוג המידע של יחידת האחסון וההובלה או היחידה הלוגיסטית של הסחורה. במקרה זה, זה נקרא GS1-128.

תקן ברקוד Code-128 פותח על ידי Computer Identics Corporation [ארהב] בשנת 1981. הוא יכול לייצג את כל 128 תווי קוד ASCII ומתאים ליישום נוח במחשבים. מטרת ניסוח תקן זה היא לשפר ברקוד יעילות ואמינות קידוד.

קוד128 הוא ברקוד בצפיפות גבוהה. הוא משתמש בשלוש גרסאות של ערכות תווים [A, B, C] ובבחירה של תווים התחלתיים, תווי ערכת קוד ותווי המרה, בהתאם לנתונים שונים סוג ואורך , בחר את שיטת הקידוד המתאימה ביותר. זה יכול להקטין את אורך הברקוד ולשפר את יעילות הקידוד. בנוסף, Code128 משתמש גם בתווי בדיקה ומסיימים, שיכולים להגביר את מהימנות הברקוד ולמנוע קריאה שגויה או קריאה שגויה.

ברקוד קוד 128 נמצא בשימוש נרחב בניהול פנימי של ארגונים, תהליכי ייצור ומערכות בקרה לוגיסטיות. יש לו תרחישי יישומים רבים, בעיקר בתעשיות כמו תחבורה, לוגיסטיקה, ביגוד, מזון, תרופות ורפואה צִיוּד.

אודות QR-קוד

QR-Code הומצא בשנת 1994 על ידי צוות בראשות Masahiro Harada מחברת Denso Wave היפנית, בהתבסס על הברקוד ששימש במקור לסימון חלקי רכב. זהו ברקוד מטריצה ​​דו מימדי שיכול להשיג מספר רב של שימושים.

ל-QR-Code יש את היתרונות הבאים בהשוואה לברקודים חד-ממדיים:

QR-Code יכול לאחסן מידע נוסף מכיוון שהוא משתמש במטריצה ​​מרובעת דו-ממדית במקום קווים חד-ממדיים. ברקודים חד-ממדיים יכולים בדרך כלל לאחסן רק עשרות תווים, בעוד ש-QR-Code יכול לאחסן אלפי תווים .

QR-Code יכול לייצג סוגי נתונים נוספים, כגון מספרים, אותיות, תווים בינאריים, סיניים וכו'. ברקודים חד מימדיים יכולים בדרך כלל לייצג רק מספרים או אותיות.

אפשר לסרוק ולזהות את QR-קוד מהר יותר מכיוון שיש לו ארבעה סימני מיקום וניתן לסרוק אותו מכל זווית. ברקודים חד מימדיים בדרך כלל צריכים להיסרק מכיוון מסוים.

QR-Code עמיד יותר בפני נזקים והפרעות מכיוון שיש לו יכולות תיקון שגיאות שיכולות לשחזר נתונים שאבדו חלקית או סתומים. לברקודים חד מימדיים אין בדרך כלל יכולות כאלה.

ההבדל בין ברקודים דו מימדיים לברקודים חד מימדיים טמון בעיקר בשיטת הקידוד וביכולת המידע. ברקודים דו מימדיים משתמשים במטריצה ​​מרובעת דו מימדית, שיכולה לאחסן מידע רב יותר ולייצג סוגי נתונים נוספים. ברקודים חד מימדיים משתמשים בקווים חד מימדיים, יכולים לאחסן רק כמות קטנה של מידע ויכולים לייצג רק מספרים או אותיות. ישנם הבדלים נוספים בין ברקודים דו מימדיים לברקודים חד מימדיים, כגון מהירות סריקה, תיקון שגיאות יכולות, תאימות וכו'.

QR-Code אינו הברקוד הדו-ממדי היחיד. על פי העיקרון, ניתן לחלק ברקודים דו-ממדיים לשתי קטגוריות: מטריקס ו-stacked. סוגי ברקוד דו-מימדי נפוצים הם: Data Matrix, MaxiCode , Aztec, QR -Code, PDF417, Vericode, Ultracode, Code 49, Code 16K וכו', יש להם יישומים שונים בתחומים שונים.

לברקוד הדו מימדי שפותח על בסיס הברקוד החד מימדי יש יתרונות שהברקוד החד מימדי אינו יכול להשוות איתם. כקובץ נתונים נייד, למרות שהוא עדיין בחיתוליו, הוא נמצא ב השוק המשתפר ללא הרף. מונע על ידי הכלכלה וטכנולוגיית מידע המתפתחת במהירות, יחד עם המאפיינים הייחודיים של ברקודים דו מימדיים, הביקוש לטכנולוגיה החדשה של ברקודים דו מימדיים במדינות שונות עולה מיום ליום.

 
 
 
 

זכויות יוצרים(C)  EasierSoft Ltd.  2005-2024

 

תמיכה טכנית

autobaup@aol.com    cs@easiersoft.com

 

 

D-U-N-S: 554420014